۱۳۹۷/۱۰/۰۴
دکتر جمشیدی در جمع پیمانکاران طرحهای عمرانی استان فارس تسهیلات بانکی جهت پیمانکاران طرحهای عمرانی

پیمانکاران طرحهای عمرانی استان فارس از تسهیلات بانک ملی برخوردار میگردند.

در همایشی که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری و مدیر عامل بانک ملی و برخی از مسئولین عمرانی و همچنین پیمانکاران طرحهای تامین آب استان برگزار شد دکتر جمشیدی از رفع موانع مالی پیمانکاران دریافت کننده اسناد خزانه با همکاری بانک ملی استان خبر داد.


دکتر جمشیدی مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس در جمع پیمانکاران  طرحهای آب استان از امکان دریافت تسهیلات  بانکی جهت انجام پروژه های واگذاری دولتی خبر داد. 
در همایشی که با حضور مدیرکل دفتر فنی استانداری و مدیر عامل بانک ملی و برخی از مسئولین عمرانی و همچنین پیمانکاران طرحهای تامین آب  استان برگزار شد مدیر کل دفتر فنی استان از رفع موانع مالی پیمانکاران دریافت کننده اسناد خزانه با همکاری بانک ملی استان خبر داد. 
وی با اشاره به جمع اوری و بررسی مشکلات پیمانکاران طرحهای عمرانی اذعان داشت این مشکلات در شورای فنی استان مورد بررسی قرار گرفت و ضمن برگراری جلسات مختلف با بانک ملی که خود نیز در کنار بانک ملت بعنوان یکی از پرداخت کنندگان اسناد خزانه در سر رسیدهای خود می باشد. راهکارهای بسیار خوبی جهت استفاده بهینه پیمانکاران از اسناد  خزانه در اختیار  اندیشیده و به مرحله اجرا درآمده است.
دکتر جمشیدی یکی از مهمترین دغدغه های پیمانکاران را تامین سرمایه در گردش و تسهیلات مالی کوتاه مدت  ذکر کرد و همکاری بانک ملی ایران در جهت تامین سرمایه لازم با وثیقه گذاری اسناد خزانه را راه مطمعنی جهت پیشبرد طرحهای عمرانی استان دانست .
مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس اظهار امیدواری نمود با مدیریت صحیح و استفاده بهینه از اسناد خزانه با همکاری بانکها بتوان نسبت به پایین اوردن ریسک مالی طرحها و افزایش سرعت اجرا و تکمیل پروژه های دولتی و همچنین خدمات رسانی بیشتر به مردم عزیز استان به موفقیتهای چشمگیری دست یافت .

 


منبع : دفتر فنی استانداری فارس

کد خبر : 70313
تعداد بازدیدها : ۳۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است